Inni Specjaliści

Your image

Anita Gozdalik

Pedagog specjalny, terapeuta Koncepcji Castillo Moralesa®, terapeuta Integracji Sensorycznej , terapeuta Indywidualnej Stymulacji Słuchowej Johansen, Terapeuta Terapii Czaszkowo-Krzyżowej i Terapii Powięziowej, terapeuta Manualnej Terapii Dysfagii N.A.P Od 20 lat zajmuję się terapią dzieci z trudnościami rozwojowymi m.in. opóźnionym rozwojem psychoruchowym, wadami genetycznymi, mózgowym porażeniem dziecięcym, dzieci z problemami ssania, żucia, połykania, oddychania, problemami z regulacją napięcia mięśniowego, rozwoju sensorycznego. Specjalizuję się w terapii wcześniaków, niemowląt i małych dzieci. Stale podnosząc swoje kwalifikacje szukam nowych metod terapeutycznych i skutecznych sposobów pomocy dzieciom.
Praca jako terapeuta, leczenie pacjentów oprócz to moja pasja. Wartościami którymi kieruje się w leczeniu to przede wszystkim wieloprofilowe spojrzenie na pacjenta, dokładność diagnostyczną, spojrzenie holistyczne oraz stawianie na praktyczną pracę z pacjentem.

Your image

Anna Dudek

terapeuta Integracji Sensorycznej i terapii ręki (certyfikat PSTIS), logopeda, nauczyciel mianowany, provider Treningu Słuchowego Johansena (JIAS), licencjonowany terapeuta Terapii Czaszkowo-Krzyżowej. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w państwowych oraz prywatnych placówkach oświatowych i terapeutycznych.

Your image

Kinga Olech

pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej, pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny. W Manus Medica prowadzę terapię integracji sensorycznej oraz terapię pedagogiczną - zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. W pracy zawodowej specjalizuję się w zakresie problematyki zaburzeń integracji sensorycznej oraz ich znaczeniu dla procesu uczenia się i rozwoju dziecka, kształtowaniu potencjału psychoruchowego dzieci poprzez stymulacje bazowych systemów sensorycznych, rozwijaniu kompetencji emocjonalnych u dzieci, a także w zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem dzieci z problemami w nauce - diagnozą i terapią. Pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.

Your image

Kinga Mogielska

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. W terapii staram dobierać się odpowiednie metody do potrzeb dziecka. Zajmuję się terapią wad wymowy, opóźnionym rozwojem mowy, a także dziećmi z wyzwaniami neurorozwojowymi. Obecnie studiuje podyplomowo terapię Integracji Sensorycznej, którą chciałabym połączyć z terapią logopedyczną. Aktywnie uczestniczę w kursach podnosząc swoje kwalifikacje.