dr.n o zdr. fizjoterapii
Joanna Surowińska

Jestem fizjoterapeutą praktykiem z tytułem specjalisty.
Terapią dzieci zajmuje się od początku mojej pracy zawodowej.
Praca jako terapeuta, leczenie pacjentów, diagnostyka na bazie ontogenezy motorycznej to moje obszary zawodowe z pacjentami. 

Wartościami którymi kieruje się w leczeniu to przede wszystkim wieloprofilowe spojrzenie na pacjenta, dokładność diagnostyczną, spojrzenie holistyczne ,współpraca z innymi specjalistami oraz stawianie na praktyczną pracę z pacjentem. 

W pracy wielką rolę odgrywa dla mnie współpraca z rodzicami oraz wsparcie terapii w domu.


Jestem certyfikowanym nauczycielem terapii metodą Vojty oraz terapeutą wielu innych metod. Pracuje także jako wykładowca.
Stale podnoszę moje kwalifikacje w zakresie kompetencji zawodowych.

mgr fizjoterapii Iwona Kowalczuk

Jestem absolwentką Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od początku mojej pracy zawodowej zajmuje się fizjoterapią niemowląt, dzieci i młodzieży.

Konsekwentnie poszerzam swoją wiedzę i rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach i kursach z zakresu rehabilitacji pediatrycznej.

Jestem certyfikowanym terapeuta metody Vojty i z tą metodą łączę głownie moją pracę zawodową oraz ukończyłam wiele innych szkoleń w zakresie pediatrii dziecięcej (m. in. kurs trójwymiarowej terapii manualnej stóp, pediatria w osteopatii, szkolenia dziecko wiotkie, kursy rozwijające i grupy Ag, kinzejotaping w pediatrii i wiele innych).

Holistyczne spojrzenie na pacjenta, troska o jego zdrowie oraz wsparcie rodziców co do terapii to wartości którymi kieruje się w pracy z dziećmi.

Magdalena Ostolska-Rosikiewicz

Fizjoterapeuta z dwudziestoletnim stażem w pracy z dziećmi. Wieloprofilowe spojrzenie na pacjenta, współpraca z rodzicami oraz wsparcie rozwoju każdego dziecka wymagającego terapii to wartości którymi kieruje się w pracy z dziećmi.

 Konsekwentnie poszerzam swoją wiedzę i rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach i kursach z zakresu rehabilitacji pediatrycznej. Jestem certyfikowanym terapeutą metody Vojty oraz ukończyłam wiele innych szkoleń w zakresie pediatrii dziecięcej

mgr fizjoterapii Magdalena Dąbrowska

Jestem absolwentką Rehabilitacji na AWF w Warszawie.

Od ponad 20 lat pracuje z dziećmi. Jestem certyfikowanym terapeutą metody Vojty, Terapii Czaszkowo-Krzyżowej oraz Terapii Powięziowej.

Rehabilitacje w gabinecie uzupełniam zajęciami i ćwiczeniami z dziećmi w wodzie.

Podczas ćwiczeń na basenie korzystam wiedzy zdobytej na szkoleniach np. koncepcji Hallwick oraz Watsu

mgr fizjoterapii Marcin Pełka

Absolwent Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Certyfikowany terapeuta Metody Vojty dzieci oraz terapeuta Integracji Sensorycznej II stopnia. 

Specjalizuje się w terapii neurorozwojowej noworodków, dzieci oraz młodzieży z zaburzeniami funkcjonowania narządu ruchu o podłożu ortopedycznym lub neurologicznym. W codziennej pracy prezentuje holistyczne podejście do pacjenta wspierając terapię elementami osteopatii oraz terapii manualnej. 

W kontaktach z pacjentami oraz ich rodzinami wykazuje się troską oraz dużą dozą empatii i cierpliwości.

 

mgr fizjoterapii Nina Maciniak

 

Specjalizuję się w pracy dziećmi (ze szczególnym uwzględnieniem dzieci przedwcześnie urodzonych), z różnorodnymi zaburzeniami neurologicznymi, genetycznymi oraz wadami postawy.  

 W zakresie stosowanych przeze mnie metod pracy stosuje: Terapia Metoda Vojty Manualna Trójpłaszczyznowa Terapia Stóp, Integracja Sensoryczna Kinesiotaping Ocena  globalnych wzorców ruchowych wg Prechtl’a, Osteopatia w pediatrii i neonatologii.

W swojej pracy dbam zawsze o indywidualne podejście do małego pacjenta, zrozumienie jego dziecięcych potrzeb, ponieważ uważam, że zbudowanie przyjaznej relacji wpływa na efektywną pracę z dzieckiem.